Bilgi güçtür, yeniliktir, yarınlara köprüdür...

Eğitimlerimiz,  günlük ve  geleceğe yönelik sektörel rekabet içinde nerede olduğunuz ve olmak istediğniz noktalar olmak üzere belirlenip , hedef, amaç ve ihtiyaçlar doğrultusunda şirketinize özel dizayn edilir.

Eğitim Metodumuz​​Değerlendirme

• Sektörel iş alanınızı ve fırsatlarınızı analiz etme
• Şirketinizin, gelecekteki hedeflerini belirleme
• Şirketinizin bu günkü konumunu belirleme​Dizayn
• Belirlenmiş hedef ve ihtiyaçlar doğrultusunda şirketinize özel geliştirilmiş eğitim başlıkları, içerikleri ve kullanılacak araçların belirlenmesi


Uygulama
• Şirketinize özel belirlenmiş eğitim tekniklerinin , seçilen eğitim malzemeleri ile (oyun, rol play, video, uygulama malzemeleri) uygulanması


Geri Bildirim
• Verilen eğitimlerin bilgi , beceri ve davranış üzerindeki etkinliğinin araştrılması
• İlk değerlendirmelerle son değerlendirmelerin karşılaştırılması ve raporlanması

Her gün değişen ve yenilenen iş dünyasında firmalar, yoğun rekabet ve değişime hızla uyum sağlayarak sürdürebilirliklerini sağlamaktadır.
İş dünyasının dinamizmine uyum sağlayacak şirketlerin çalışanlarıyla yenilenmesini ve rekabette öne geçmesini sağlayacak eğitimlerimizle, iş ortaklarımızı yarına hazırlıyoruz.

Rekabetin yoğun olduğu iş dünyasına hazır olmak, yenilikleri takip edip gelişen sektörlerde geri kalmamak,  emin ve sağlam adımlarla kariyer  yolunda öne geçmenizi sağlayacak eğitimlerimizle, sizleri yarına hazırlıyoruz.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. Kariyer koçluğu, kişinin yetkinlik  ve yeteneklerini fark etmesi, kendi etik değerlerini ve duruşunu  oluşturması, hedeflerine ulaşması, ön yargılarını değiştirmek  amacıyla yapılan kişilik testleri meslek seçimi, kariyer planlaması alanlarında yapılan bir çalışmadır.